деца, не си губете времето с XNA

Всичко за програмирането на игри - архитектура, графика, звук, изкуствен интелект, мрежи.
Потребителски аватар
themean
Power User
Power User
Регистриран: 02 дек 2010 22:51

Re: деца, не си губете времето с XNA

Мнение от themean » 06 дек 2011 17:45

Нямам я, но те(вендорите) имат мерак да продават нови продукти докато тия които правят апитата имат мерак да ги поддържат
та това ме навежда на тая мисъл

Потребителски аватар
Zemedelec
Power User
Power User
Регистриран: 08 дек 2003 15:45
Контакти:

Мнение от Zemedelec » 06 дек 2011 18:07

themean написа:та това ме навежда на тая мисъл
Я-а-сно... :)

Потребителски аватар
KosSiO
Power User
Power User
Регистриран: 20 окт 2008 19:29

Мнение от KosSiO » 06 дек 2011 23:41

И ако съм беден циганин и искам да правя игра за XBOX к'во прайме ?

- Unity!?
- Nah.... ".. you must be a licensed developer with Microsoft / Sony..." (и да ни дадете ********$ за мега про тула)

-XDK !!!
-"Only developers that are licensed by Microsoft may compile code and release binaries (.XBEs) of their software with the XDK" - TROLLLLLLL FACEEE

- xna ?????
- ' Xbox 360 games written in XNA Game Studio can be submitted to the App Hub, for which premium membership is required, this costs US$99/year. All games submitted to the App Hub are subjected to peer review by other creators. If the game passes review then it is listed on Xbox Live Marketplace. '

HEALL YEAH - XNA TO GO!!!

ikolev
модератор
модератор
Регистриран: 20 ное 2003 22:39
Контакти:

Мнение от ikolev » 07 дек 2011 10:27

KosSiO написа:И ако съм беден циганин и искам да правя игра за XBOX к'во прайме ?
И аз това се запитах, и стигнах до същия отговор. Особено за дребни игрички като за XBLA. Преди време направо се бях замислил дали да не си взема Xbox заради инди-игрите в XBLA... Заради мейнстрийм скуката не бих го направил.

Отговори