Дискусия: Torchlight 2

Всички останали въпроси и теми.
Потребителски аватар
KosSiO
Power User
Power User
Регистриран: 20 окт 2008 19:29

Дискусия: Torchlight 2

Мнение от KosSiO » 31 май 2012 02:20

Мн добре изглежда. Мен 1вата ми хареса. Ся като изцъкахме диаблото да видим децата

Потребителски аватар
themean
Power User
Power User
Регистриран: 02 дек 2010 22:51

Re: Дискусия: Diablo 3

Мнение от themean » 31 май 2012 12:50

Определено ще си я купувам все пак е само 20 долара :) Пък и 120 кинта да беше пак щях да си я взема :)

gemicha
Site Admin
Site Admin
Регистриран: 20 ное 2003 22:20

Re: Дискусия: Torchlight 2

Мнение от gemicha » 01 юни 2012 05:41

Да, изглежда много добре. Играх доста първата и смятам да си взема втората. Доколкото разбрах играта е готова и само Diablo3 ги е спирало да я пуснат. Предполагам, че до края на година ще я видим. Същото се отнася и за GuildWars2.

Потребителски аватар
themean
Power User
Power User

Мнение от themean » 01 юни 2012 09:56

На мен първата ми я показа един приятел, той яко се кефи на игри анимирани по този начин :).
И той каза, че ще си я купи. Междодругото няко знае ли дали са независими или вече си имат спонсор.
едит:
Ето още фенове на играта :)
http://www.ogre3d.org/forums/viewtopic.php?f=11&t=70203

gemicha
Site Admin
Site Admin
Регистриран: 20 ное 2003 22:20

Мнение от gemicha » 02 юни 2012 06:27

Доколкото знам PerfectWorld http://www.perfectworld.com/ купиха компанията http://torchlight.perfectworld.com/

Всичко ресурси на Torchlight са в четаем вид и в Ogre формат. Според мен са идеални за създаване на прототип. Стига да имаш време за това.

Потребителски аватар
themean
Power User
Power User

Мнение от themean » 02 окт 2012 11:12

След като поиграх доста (~18 часа и все още не съм я превъртял). Мисля, че мога да дам адекватно мнение за играта.
+ Играта струва само ~19 евро а предоставя доста дълъг и пълноценне гейплей.
За сравнение диабло предоставя ~10 часа пълноценен геймплей (на най-заухавата трудност)
+ Можеш да си избираш трудноста още в самото начало и даже можеш да си я смениш в последствие.
+ Можеш да избягваш ударите на противниците просто като се местиш.
Това принципно не го имам за + а за нещо задължително, но в диабло го няма като опция.
+Горе доло читава билд система (умения + атрибути на героя + допълнителни магии)
+Интересна крафт система (нещо като хурадрик куба + ъпгрейди на предметите срещу пари + камъни за сокване)
+Можеш да играеш offline
Принципно и това не го считам за + ама на диабло ...
- Грозни филмчета
- Неможеш да си прекъсваш атаката
- Играта понякога решава вместо теб къде искаш да кликнеш
Преди време някой беше написал, че не било важно къде клика играча а било важно къде всъщност иска да кликне, което е супер нередно някакъв алгоритъм да решава къде искам да кликна.

В заключение:
С голям кеф бих си купил следваща игра на същите дизайнери. За сравнение, след диабло 3 не бих си купил друга близардска игра дори и да ми харесва

Отговори