OpenGL's DooM

OpenGL и SDL и многоплатформено програмиране на игри.
SuryIIID
Power User
Power User
Регистриран: 01 яну 2004 21:03
Контакти:

OpenGL's DooM

Мнение от SuryIIID » 06 авг 2005 22:07

http://www.opengl.org/
Новината "Call to Action"

Без коментар...

Потребителски аватар
TBoNe
Power User
Power User
Регистриран: 05 мар 2004 12:44
Контакти:

Мнение от TBoNe » 06 авг 2005 22:51

Аз тия дни почнах да попрочитам разни неща за Windows Vista и за съжаление оставам с впечатлението, че това ще е поредния Windows, който е променен до неузнаваемост графично, но отдоло остава същото дърво... Все ми се ще в скапания отдел на Microsoft, който се занимава с мисленето на следващата операционна система да се добере някой пич, фен на свободния софтуеър и да седне и да пооправи операционната им система. Не е нужно да я й пусне source-а, а просто да я направи не за идиоти, а за хора. Както например Firefox, който спечели сърцата на огромно количество хора, които досега ползваха IE, защото просто мразеха монолитните софтуерни пакети като Opera и Mozilla, които освен обикновения browser, включваха камара други ненужни неща. И освен това пичовете от Mozilla седнаха и го направиха по последните стандарти, за което им свалям шапка. Да не говорим, че някой по-advanced user не се дразни на кмалоумно кретенските диалози, които Windows предлага, а обикновените юзери също много добре се оправят с Firefox (като баща ми например, който го ползва, защото му казах, че е по-добър от IE).

SuryIIID
Power User
Power User
Регистриран: 01 яну 2004 21:03
Контакти:

Мнение от SuryIIID » 06 авг 2005 23:27

Firefox, който спечели сърцата на огромно количество хора, които досега ползваха IE, защото просто мразеха монолитните софтуерни пакети като Opera и Mozilla, които освен обикновения browser, включваха камара други ненужни неща.
Аз пък съм на Опера, и доста се наслаждавам на представлението;)
Което между другото, само затвърждава тезата ти.

malkia
Power User
Power User
Регистриран: 03 дек 2003 07:45
Контакти:

Мнение от malkia » 08 авг 2005 04:42

Firefox под NT-то (Windows XP-то де),
Opera под телефона (Nokia 9500),
Safari под Mac-a

Explorera само за CHM-те :)

Потребителски аватар
YE
Power User
Power User
Регистриран: 01 дек 2003 21:08
Контакти:

Мнение от YE » 01 окт 2005 17:00

Доста глупости се изписаха по тая тема, слава богу по други сайтове. Ето най-смисленото резюме на известните факти, което намерих:

http://www.gamedev.net/community/forums ... _id=338694

Отговори